недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 94
home Познати

Северина нема проблем повторно да се качи на јахта – сепак за овој детаљ зборуваат сите, веднаш паѓа во очи (ФОТО)

Северина нема проблем повторно да се качи на јахта – сепак за овој детаљ зборуваат сите, веднаш паѓа во очи (ФОТО)

Пејачката Северина објави фотографија на социјалните мрежи на која позираше во гламурозно издание.

Таа уживаше на јахта, а многумина забележаа еден симпатичен детал.

Имено, пејачката носеше бела комбинација под која носеше зелен костим за капење. Комбинацијата ја комплетираше со сламена шапка со широк обод и очила за сонце.

Многумина го забележаа, а таа самата посочи во описот дека има торба со иницијали А и С. Иако не потврди, повеќето придружници шпекулираат дека буквите се однесуваат на нејзиното име и името на нејзиниот син Александар.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Коронавирус