понеделник, 21. ноември 2022. Вести денес: 83
home Познати

Северина најсреќна за овој Божиќ – еве што и шепна синот!

Северина најсреќна за овој Божиќ – еве што и шепна синот!

Северина Којиќ го добила најубавиот подарок за Божик. Оваа година празникот го поминува со синот Александар.

Северина на Инстаграм на своите фанови им го честиташе презникот.

-Синоќа, кога одевме да спиеме, само ми прошепоти: Ти си најдобрата мајка на светот… Среќен Божик на сите, напиша гордата Северина, на која фановите и порачаа дека зборовите на нејзиниот син се најубавиот Божикен подарок.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Коронавирус