среда, 2. декември 2020. Вести денес: 88
home Познати

Северина ја сподели радосната вест со сопругот- се појави без градник и со длабоко деколте прослави со Игор Којиќ (ФОТО)

Северина ја сподели радосната вест со сопругот- се појави без градник и со длабоко деколте прослави со Игор Којиќ (ФОТО)

Хрватската пејачка Северина Којиќ преку својот Инстаграм профил не заборави на датумот од кога им се промени животот на неа и нејзиниот сопруг Игор Којиќ.

Станува збор за нивната четврта годишнина од брак, а пејачката по тој повод сподели и фотографија со сопругот.

Таа на фотографијата не носеше градник на себе, а од длабокото деколте и кадарот буквално фановите заборавија на нејзината годишнина од брак.

-Верувам во тебе, со тебе живеам убаво. Среќна да ни е, напиша Северина на својот Инстаграм профил.

 

View this post on Instagram

 

Virujen u te, s tobon živin lipo ❤️ sretno nam #22112015 #4thanniversary #volim

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Најнови вести

Коронавирус