сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Познати

Северина ja отвори сезоната за капење ФОТО

Северина ja отвори сезоната за капење ФОТО

Северина на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира во костим за капење.

„Љубител на морето“ напиша таа во описот на фотографијата. Северина позираше пред базен, а во позадина на фотографијата се гледа и морето, па така таа покажа дека ја отворила сезоната за капење.

Најнови вести

Парламентарни избори 2020