четврток, 28. мај 2020. Вести денес: 116
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Северина го запали Инстаграм во ултра краток шорц (ФОТО)

Северина го запали Инстаграм во ултра краток шорц (ФОТО)

Една од најпознатите пејачки во регионот, Северина Којиќ, повторно плени со изгледот. Нејзиниот Инстаграм е полн со „голицкави“ фотографии кои докажуваат дека пејачката никогаш не изгледала подобро, посебно кога е во 48-та година од животот.

Во најновото селфи Севе е облечена во ултра краток шорц и голо стомаче, а нејзините нозе се „лајкнати“ од 15 илјади луѓе само за неколку часа.

„Изгледаш како девојка, напишала некоја од фановите, а во коментарите се и изрази на љубов од обожавателите од машкиот пол.

Иако годинава се најде во море на афери и скандали поврзани со борбата за старателство над синот, на Северина изгледа дека ништо не може да и ги замрси плановите и среќата.

 

View this post on Instagram

 

Dok palme njišu grane 🌴 #magictour #zahvalnazasve #bajkazacijeluobitelj #severina #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Коронавирус