петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 30
home Познати

Северина го прослави роденденот но и првиот милион

Северина го прослави роденденот но и првиот милион

Северина Којиќ го прослави својот 47. роденден и првиот милион на Инстаграм во кругот на семејството и најблиските пријатели.

 

View this post on Instagram

 

Moje dvije prekrasne kume i gospoda ??❤️?#bday #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina #sveodkume

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Не ја криеше радоста по повод уште една година во низата на својот живот, а како старее изгледа се подобро.

 

 

View this post on Instagram

 

Happyyyy?????#bdayparty #love #onlylove #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Гордо ги дуваше свеќичките на роденденската торта во прегратка на својот сакан маж Игор Којиќ и славеше со своите пријатели.

 

 

View this post on Instagram

 

1 M ?thank you?#volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Локални избори 2021