понеделник, 8. март 2021. Вести денес: 179
home Познати

Северина ги остави фановите без зборови: Позира во костим за капење со необичен отвор (ФОТО)

Северина ги остави фановите без зборови: Позира во костим за капење со необичен отвор (ФОТО)

Северина на својот Инстаграм профил сподели со своите следбеници дека едвај ги чека жешките летни месеци и објави фотографија на која позира во син костум за капење со необичен отвор.

Фотографијата со која таа го украде вниманието е навистина жешка.

Северина изгледа одлучно за нејзини години и тоа никој не може да го негира.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Најнови вести

Коронавирус