среда, 1. февруари 2023. Вести денес: 35
home Познати

Северина ги избриша сите пријатели од Инстаграм: Сега “следи“ само двајца, погледнете кои (ФОТО)

Северина ги избриша сите пријатели од Инстаграм: Сега “следи“ само двајца, погледнете кои (ФОТО)

Северина одлучи да направи голема „чистка“ на Инстаграм и престана да ги следи, односно им направи unfollow на сите, освен на една личност.

Пејачката на Инстаграм извесен период го следеше само својот сопруг Игор Којиќ, а неа ја следат 815.000 луѓе.

На оваа листа, таа додаде уште една личност, која е нејзина пријателка. Сега следи вкупно двајца.

Игор Којиќ е исто така посветен на неговата сопруга и таа е единствената личност која ја следи откако тие двајца влегоа во врска. Профилот на Игор на Инстаграм неодамна беше заклучен за јавноста, а истото го стори и Северина и таа ги заклучи профилот неколку дена.