петок, 29. јули 2022. Вести денес: 36
home Познати

Северина е немирна во спалната соба – нејзиниот задник повторно во преден план, а кога ги рашири нозете буквално ги расони сите (ФОТО)

Северина е немирна во спалната соба – нејзиниот задник повторно во преден план, а кога ги рашири нозете буквално ги расони сите (ФОТО)

Пејачката Северина во последно време не е толку активна на социјалните мрежи како порано, но сепак од време на време знае да ги изненади следбениците со свој постови.

Овој пат таа објави неколку фотографии од спалната соба и уште еднаш докажа дека изгледа како девојка иако има 50 години.

Таа уште еднаш докажа дека е немирна во креветот, па се качи на него и скокаше покажувајќи ги краткиот тексас шорц и маичка со препознатливиот знак на бендот „The Rolling Stones“.

На една од фотографијата во преден план се најде и нејзиниот задник, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Коронавирус