среда, 17. јули 2019. Вести денес: 125
home Познати

Севе се огласи по експлицитните фотографии: Пејачката објасни што и е најважно

Севе се огласи по експлицитните фотографии: Пејачката објасни што и е најважно

На тераса, напишала Северина Којиќ, а на фотографијата е со синот Александар и нејзината мајка Ана.

Пеjачката се огласи прв пат по скандалот со експлицитни слики кои во понеделникот се појавија на интернет, а на кои таа позира гола.

Откако беа објавени спорните фотографии, Северина не се појавува во јавност и наводно не излегува од својот стан.

Иако соседите не забележале дали пeјачката го напуштила својот луксузен пентхаус во една од елитните населби во Загреб, пред зградата немало знаци дека таа е дома.

Најнови вести