вторник, 28. септември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Сестрите Родиќ како девојчиња! Денес се атрактивни снаи на познати пејачки, а некогаш изгледале вака (ФОТО)

Сестрите Родиќ како девојчиња! Денес се атрактивни снаи на познати пејачки, а некогаш изгледале вака (ФОТО)

Бремената Бојана Родиќ одбројува ситно до породување, а сега сподели и спомен од детството на својот Инстаграм профил.

Имено, сестрите Родиќ се вистински бомби и заведуваат познати момци денес, а малкумина знаат како изгледале како деца.

Имено, Бојана објави фотографија од нејзината баба Роса и најголемата сестра Наташа.

Тројцата се на лулашка, а таа ги разнежни многумина со глетката.

„Баба Роса“, напиша Бојана со емотикон во облик на срце и сите забележаа дека Родиќ имале руса коса во тоа време и дека биле премногу слатки.