сабота, 25. септември 2021. Вести денес: 9
home Познати

Сестрата на ријалити ѕвездата Миљана Кулиќ е с*кс бомба со атомска предница

Сестрата на ријалити ѕвездата Миљана Кулиќ е с*кс бомба со атомска предница

Контроверзната ријалити учесничка во „Задруга“, Миљана Кулиќ има уште две сестри – Тијана (24) и Ана, кои се потполно спротивни од неа, која со години кисне во реалните шоу програми.

Тијана е атрактивна, згодна и сексапилна и не така често е изложена во јавноста. Затоа пак честопати рекламира и објавува провокативни фотографии на својот Инстаграм профил, а многумина велат дека таа е вистинска секс бомба со „атомска предница“.

Нејзините облини мамат воздишки кај мажите, а на Инстаграм има повеќе од 50.000 следбеници.

Особено кога ќе се соблече по костим за капење, каде раскошната предница, како што умеат да кажат, „оди две минути пред неа“.

Иако таа често објавува фотографија без трошка шминка, јасно е дека вистинска убавица и дека личи на нејзината мајка Марија Кулиќ.

Коронавирус