сабота, 19. ноември 2022. Вести денес: 129
home Познати

Сестрата на хрватскиот репрезентативец го запали Инстаграм: Додека тој игра во Русија, таа го покажува секси телото (ФОТО)

Сестрата на хрватскиот репрезентативец го запали Инстаграм: Додека тој игра во Русија, таа го покажува секси телото (ФОТО)

За русокосата Еми италијанските медиуми веќе наголемо пишуваа, а таа и натаму не престанува да го привлекува вниманието со својот секси изглед и провокативни фотографии.

Сестрата на Марцело Брозовиќ привлекува огромно внимание со својот провокативен изглед.

Додека нејзиниот брат се подготвува за првиот натпревар на Мундијалот, таа ја отвори летната сезона одморајќи се во Милано и го покажа своето неверојатно секси тело во бикини.

Коронавирус