петок, 3. декември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Сестрата на Богдана во минијатурно бикини за очите на своето момче- тој на сите им ја покажа фотографијата опишувајќи ја со два збора

Сестрата на Богдана во минијатурно бикини за очите на своето момче- тој на сите им ја покажа фотографијата опишувајќи ја со два збора

Сестрата на Богдана Ражнатовиќ Бојана Родиќ веќе на сите им е добро познато дека е во љубовна врска со синот на српската пејачка со македонско потекло Гоца Божиновска.

Парот честопати објавуваат и фотографии на Инстаграм заедно, а овој пат Мирко Шијан наместо заедничка фотографија сподели само од неа.

Тој под фотографијата напиша дека таа е најубава на целиот свет нарекувајќи ја срце негово.

Инаку она што ги изненади фановите е провокативното нејзино бикини со длабоко деколте, погледнете.

Коронавирус