сабота, 27. февруари 2021. Вести денес: 6
home Познати

Сестрата на Богдана Ражнатовиќ покажа со што располага: Го покажа трудничкото стомаче, но сите гледаа во нејзините бујни гради

Сестрата на Богдана Ражнатовиќ покажа со што располага: Го покажа трудничкото стомаче, но сите гледаа во нејзините бујни гради

Како што добро веќе се знае Бојана Родиќ веќе е во третиот месец од бременоста, а таа заедно со својот партнер на Божиќ ја објавија радосната вест.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic)

Избраничката на Мирко Шијан која е и сестра на Богдана Ражнатовиќ неодамна позираше пред огледало во својот дом со што предизвика бура од реакции во јавноста.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic)

Таа во прв план ги истакна градите додека трудничкото стомаче е прерано да и се познава.

Во продолжение погледнете ги и фотографиите:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic)

Коронавирус