четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 45
home Познати

Сестрата на Ана Николиќ е вистинска убавица: Сите велат дека таа е „подобра риба“ и дека изгледа неверојатно! (ФОТО)

Сестрата на Ана Николиќ е вистинска убавица: Сите велат дека таа е „подобра риба“ и дека изгледа неверојатно! (ФОТО)

Ана Николиќ има брат Марко, кој е голема поддршка во нејзината кариера и кој беше вработен кај нејзиниот поранешен сопруг Стефан Џуриќ Раста, а сега покажа и колку е убава сестра и Јелена.

Сестрата на пејачката прво ја видовме кога јавно и го честиташе роденденот и кога многумина пишуваа во коментарите дека Јелена сепак е „подобра риба“, а сега се појави друга фотографија која подеднакво ги воодушеви следбениците на Ана.

Таа сподели слика од нив две во слични комбинации на облека, а многумина коментираа колку навистина личат.

„Пронајдете ја разликата. Мојата сестра близначка“, напиша Ана.

„Нема разлика“, „Ана, извини, но сестра ти е поубава“, „Леле“, „И двете сте убави“, беа само дел од коментарите.

Потсетуваме, Ана Николиќ неодамна отворено зборуваше со медиумите за средбата со нејзиниот поранешен сопруг Стефан Џуриќ Раста, кој беше ослободен од затвор на крајот на јануари. Открила дека гледањето е многу емотивно, особено за нивната ќерка Тара.

Коронавирус