петок, 5. март 2021. Вести денес: 165
home Познати

Сестрана на Богдана Ражнатовиќ сподели прва фотографија откако објави дека ќе стане мајка- сите гледаа во овој детаљ (ФОТО)

Сестрана на Богдана Ражнатовиќ сподели прва фотографија откако објави дека ќе стане мајка- сите гледаа во овој детаљ (ФОТО)

Бојана Родиќ која е сестра на сопругата на Вељко Ражнатовиќ веќе сите добро знаат дека е бремена и дека чека дете со синот на пејачката Гоца Божиновска која има македонско потекло.

По радосната вест која прв пат ја објави парот на Божиќ годинава,сега следуваше и прва заедничка фотографија од парот.

Фотографијата од двајцата ја објави самата Бојана на нејзиниот Инстаграм профил, а двајцата се гушнати и прегрнати.

Идната мајка на фотографијата изгледа одлично, а фановите веднаш приметија и еден детаљ, а тоа е дека се уште не почнала да се „поправа“ во бременоста.

Најнови вести

Коронавирус