вторник, 24. ноември 2020. Вести денес: 121
home Познати

Сепак има 20 години- новото момче на Дара Бубамара на градите истетовира нешто што не би го направил никој тинејџер (ФОТО)

Сепак има 20 години- новото момче на Дара Бубамара на градите истетовира нешто што не би го направил никој тинејџер (ФОТО)

Новото момче на Дара Бубамара кое беше топ тема со месеци наназад, повторно овој пат се најде на сите насловни страници на порталите во соседството.

Имено извесниот млад бизнисмен Тони не престанува да ја шокира јавноста, особено пејачката.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tony (@rbtony1) on

Откако во јавноста се шпекулираше дека тој има 23 години, сега медиумите пишуваат дека сепак тој има само 20 години и овој период од животот го користи за да ужива во богатството на својот татко.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tony (@rbtony1) on

Сепак откако пејачката објави нова фотографија како се бакнува со него, медиумите се заинтересираа како навистина изгледа тој, а еден детаљ буквално е мистерија за сите.

Станува збор за тетоважата на неговите гради во форма на медуза под која има женска глава.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tony (@rbtony1) on

Коронавирус