петок, 27. ноември 2020. Вести денес: 152
home Познати

Сенидах со најбрутално истакнување на градите: Дел од фановите бараа пејачката да ги ожени, други се згрозија од глетката (ФОТО)

Сенидах со најбрутално истакнување на градите: Дел од фановите бараа пејачката да ги ожени, други се згрозија од глетката (ФОТО)

Пејачката Сенидах (34) сподели фотографија на својот Инстаграм профил на која е облечена во секси заводлив фустан покажувајќи ги мускулите и бујното деколте.

Вообичаено за пејачката е градењето на кариерата без истакнување на сексапилот и атрибутите на себе, но овој пат таа реши да ги изненади фановите споделувајќи фотографија нетипична за неа.

 

View this post on Instagram

 

Only when I feel like it ?

A post shared by Senidah (@senida_h) on

Имено пејачката позираше во црн краток и тесен фустан со длабоко деколте каде нејзините гради беа во прв план.

Со ова пејачката може да се пофали дека поседува минијатурен струк и џиновски гради.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Senidah (@senida_h) on

-Ќе ме убиеш, но не жалам, која бомба, ожени се за мене Сенидах, имаш мускули да отвориш врата, се само дел од позитивните коментари, додека секако имаше и такви кои не сакаат да ја гледаат пејачката во ова издание.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Senidah (@senida_h) on

-Фуј, па и не си баш нешто тука…, се само дел од останатите коментари.

Коронавирус