понеделник, 12. септември 2022. Вести денес: 163
home Познати

Сенида повторно го смени имиџот: Таа е „кралица на трансформациите“, и ова се сите нејзини изданија

Сенида повторно го смени имиџот: Таа е „кралица на трансформациите“, и ова се сите нејзини изданија

Пејачката Сенида Хајдарпашиќ, попозната како Сенида, често експериментира со изгледот, а фановите и го дадоа епитетот „кралица на трансформациите“.

Сенида повторно го смени имиџот, па сега ја обои темната коса во црвена боја и го „зачини“ својот изглед со шишки, а судејќи според коментарите, новата фризура на пејачката е полн погодок.

Популарната пејачка беше русокоса, црвенокоса, имаше кафеава, затемнета коса, различни должини, кадрици, права коса …

Сенида повторно ги изненади сите со својата трансформација и со оглед на тоа што често експериментира со изгледот и дека секоја слика и одговара, не е изненадувачки што ја нарекуваат „кралица на трансформациите“.

Да потсетиме, од крајот на 2019 година, пејачката ужива во љубов со девет години помладиот Марко, кого првично го криеше во јавноста, а сега веќе јавно ја изјавува својата љубов кон него.

Погледнете ги сите трансформации и промени во имиџот на популарната пејачка во продолжение.

Коронавирус