вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 97
home Познати

Семејството се прошири, а убавата вест ја сподели неговата сопруга: Лара е новиот член во домот на кошаркарот Перо Антиќ (ФОТО)

Семејството се прошири, а убавата вест ја сподели неговата сопруга: Лара е новиот член во домот на кошаркарот Перо Антиќ (ФОТО)

Семејството Антиќ уште еднаш изненади со нов член во својот дом. Покрај трите синчиња, тие се пофалија дека ја имаат и Лара.

 

View this post on Instagram

 

? #paparazzi ?

A post shared by Ruzica Antic (@ruzicaantic) on

Сопшругата на кошаркарот Перо Антиќ, Ружица на својот Инстаграм профил објави фотографија од нивното ново домашно милениче, хаската Лара, а веднаш потоа следуваа мноштво позитивни коментари и честитки за новиот член.

Најнови вести

Коронавирус