четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 107
home Познати

Семејството на Лепа Брена бесно на Пријовиќ – се дружи со личност со која прекинаа секаков контакт и е избришана од нивните животи (ФОТО)

Семејството на Лепа Брена бесно на Пријовиќ – се дружи со личност со која прекинаа секаков контакт и е избришана од нивните животи (ФОТО)

Поранешната девојка на синот на Лепа Брена речиси да се надеваше дека ќе се омажи за Виктор и дека ќе и стане снаа на пејачката, но наеднаш на љубовната врска и дојде крај.

По ова, таа веднаш започна љубовна врска со познат режисер и фотограф, но контактите со семејството Живојиновиќ речиси да не ги прекина.

Имено пејачката Александра Пријовиќ покажа дека со поранешната јатрва останала во добри односи и дека се уште се другарки.

Додека Сандра му беше девојка на Виктор тие беа неразделни, а останаа да се дружат и по нивното раскинување.

Сега се појави и фотографија од еден настап на Пријовиќ каде на иста фотографија се двете, а како ќе реагираат Виктор, Брена и Боба откако ги прекинаа сите контакти со неа останува да видиме.

Најнови вести

Коронавирус