среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 23
home Познати

Семејството е нејзиното најголемо богатство: Бремената Сека сподели прекрасни моменти со фановите (ФОТО)

Семејството е нејзиното најголемо богатство: Бремената Сека сподели прекрасни моменти со фановите (ФОТО)

На почетокот на јуни, Сека Алексиќ се пофали дека е бремена и повторно ќе стане мајка.

Таа во бракот со Вељко го има синот Јаков, а бидејќи е во рана бременост уште не се знае полот на бебето.

 

View this post on Instagram

 

#nedelja ???❤️ Kod kuće je najlepse! #pregnancy

A post shared by Seka Aleksić (@seka_aleksic) on

Сека не крие колку таа и нејзиниот сопруг се среќни што нивното семејство ќе се прошири за нов член.

Алексиќ на својот „Инстаграм“ објави фотографија со синот и сопругот како уживаат во базенот во нивниот двор.

Пејачката избра едноделен костим за капење во црна боја.

 

View this post on Instagram

 

? #pregnancy

A post shared by Seka Aleksić (@seka_aleksic) on

 

View this post on Instagram

 

Najdraži mamin ?

A post shared by Seka Aleksić (@seka_aleksic) on

Коронавирус