недела, 5. декември 2021. Вести денес: 74
home Познати

Селма со бујно деколте го привлече вниманието на сите, нејзината ќерка во сенка на славната мајка (ФОТО)

Селма со бујно деколте го привлече вниманието на сите, нејзината ќерка во сенка на славната мајка (ФОТО)

Познатата мексиканска актерка Селма Хаек присуствуваше на премиерата на филмот Eternals, а на црвениот килим одлучила да ја понесе и својата ќерка Валентина Палома Пино.

На црвениот килим во Лос Анџелес, славната Мексиканка се појавила во елегантен црн фустан до подот, чија монотонија ја разбила жолтата постава, а целиот стајлинг го заокружила со вртоглави металик чевли во златна боја.

Сепак, она што привлекло најголемо внимание е деколтето на Селма.

Иако ова е еден од вообичаените стајлинзи на Селма Хаек, многумина сметаат дека нејзиното деколте е дегутантно и не ѝ веруваат кога тврди дека градите ѝ се 100% природни.

Многумина коментирале и дека Селма требало да се облече попристојно за да може малку внимание да украде и ќерка ѝ Валентина Палома (14), која ја добила во бракот со сопругот Франсоа Анри Пино, француски бизнисмен, со кого се венчала во 2009 година.

Коронавирус