понеделник, 19. октомври 2020. Вести денес: 119
home Познати

Селма Хајек во секси костим (ФОТО)

Селма Хајек во секси костим (ФОТО)

Заносната Мексиканка денеска наполни 53. години, а роденденот го одбележала со една жешка фотографија.

Дека години за неа се само бројка во лична карта, таа докажа уште еднаш. Селма Хајек наполни 53. години, но нејзината фигура во костим за капење кажува поинаку.

„Да, полнам 53. години. Па?“ – напиша Селма на својот Инстаграм профил во опис на фотографијата на која ги покажува своите облини во тиркизно бикини.

 

View this post on Instagram

 

Yes, tomorrow I’m 53. So!? Si, mañana cumplo 53. Y!? ???????‍♀️?????????

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on

Коронавирус