среда, 7. декември 2022. Вести денес: 45
home Познати

СЕЛМА БАЈРАМИ ВО МИНИЈАТУРНО БИКИНИ: Пејачката го покажа брутално доброто тело (ВИДЕО)

СЕЛМА БАЈРАМИ ВО МИНИЈАТУРНО БИКИНИ: Пејачката го покажа брутално доброто тело (ВИДЕО)

Популарната пејачка Селма Бајрами секојдневно со некоја провокативна фотографија или видео запис знае да ги изненади своите обожаватели и следбеници на социјалната мрежа на Инстаграм.

Таа овој пат своите обожаватели ги почести со едно видео на кое меша, а додека во позадина иде нејзиниот најголем хит „Какво тело Селма има“.

Таа, меѓудругото на себе носи минијатурно бикино, од кое речиси само што не испаднале бујните гради.

Во продолжение погледнете за што станува збор:

Qatar 2022