вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Селин Дион под жестоки критики оти е премногу слаба- еве што одговори пејачката

Селин Дион под жестоки критики оти е премногу слаба- еве што одговори пејачката

Канадската пејачка Селин Дион беше фотографирана пред неколку дена во друштво со 16 години помладо момче, но на обожавателите повеќе внимание им привлече тоа што таа е премногу слаба.

-Ако не ви пречи, не сакам да говорам за тоа. Не ме интересира. Не мора да ме фотографирате. Ако не ви се допаѓа она што го гледате, оставете ме на мир, изјави пејачката.

За нејзиниот придружник пак, танчерот Пепе Муњиз, таа нагласи дека ѝ е само пријател.

Јавноста и посебно нејзините обожаватели во последно време постојано ја критикуваат оти е претерано слаба.

Најнови вести

Коронавирус