четврток, 8. декември 2022. Вести денес: 100
home Познати

Секси трудница: Тамара Тодевска во бикини ужива на одмор со семејството (ФОТО)

Секси трудница: Тамара Тодевска во бикини ужива на одмор со семејството (ФОТО)

Пејачката Тамара Тодевска е на годишен одмор во Халкидики, Грција, каде ужива со својот сопруг и нивната ќеркичка Хана.

Тамара на својот Инстаграм профил сподели фотографија од нив тројца додека уживаат во водените лудории.

@four_ts ❤

A post shared by Tamara Todevska (@tamaratodevska) on

Во опис на фотографијата пејачката напиша 3 + ½ , бидејќи како што неодамна најави, таа го очекува своето второ дете.

❤ 3+1/2 ❤

A post shared by Tamara Todevska (@tamaratodevska) on

Qatar 2022