четврток, 26. ноември 2020. Вести денес: 182
home Познати

Секси трудница: Сара Мејс го покажа стомачето, но во преден план се најде нејзиното длабоко деколте (ФОТО)

Секси трудница: Сара Мејс го покажа стомачето, но во преден план се најде нејзиното длабоко деколте (ФОТО)

Македонската поп пејачка Сара Мејс и нејзиниот сопруг водителот Димитар Атанасовски го очекуваат своето прво дете.

Имено пејачката е во седмиот месец од бременоста, а полот се уште не го открива на јавноста.

Пејачката на својот Инстаграм профил објави сексапилна фотографија од трудничкото стомаче, но и длабокото деколте кое и беше во преден план.

Според коментарите на многумина таа ќе биде секси мама, погледнете.

Коронавирус