сабота, 30. септември 2023. Вести денес: 51
home Познати

Секси манекенка ја соблекува долната облека додека тој гол лежи во кревет: Синот на Брена со нов жежок спот за сите (ВИДЕО)

Секси манекенка ја соблекува долната облека додека тој гол лежи во кревет: Синот на Брена со нов жежок спот за сите (ВИДЕО)

Синот на пејачката Лепа Брена кој исто така тргна по нејзините стапки ја изненади јавноста откако објави тизер за новиот видео запис за песната „Od večeri do jutra“.

Стефан Живојиновиќ спотот два дена го снимаше во Црна Гора на различно локации, но и со различни девојки.

Видеото изгледа интересно особено бидејќи во него пејачот е претставен во светло во кое ретко може да се види во јавноста.

Имено во еден од кадрите тој лежи гол во кревет додека една од манекенките ја соблекува долната облека од себе, погледнете: