вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 172
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Познати

Секси мама на плажа: Кога ќе ја видите Милена Антовска во бикини коe открива повеќе од очекуваното ќе занемете (ФОТО)

Секси мама на плажа: Кога ќе ја видите Милена Антовска во бикини коe открива повеќе од очекуваното ќе занемете (ФОТО)

Помина повеќе од една година откако ТВ водителката Милена Антовска-Станковска се реализираше во улогата на мајка.

Иако бременоста не многу ја промени физички и во поглед на килограмите, мама Милена за брзо време им се врати на третманите во салоните за разубавување, па фигурата ја доведе до совршенство и тешко кој би рекол дека е породена пред една година.

 

View this post on Instagram

 

#љубов #мајкаиќерка Кога @gordanstankovski слика??? #purelove #sunsetbeach

A post shared by Milena Antovska Stankovska♑ (@milliemilaa) on

Кон крајот на летово Милена, сопругот и ќеркичката Лана се опушта на плажа, а покрај малечеката, згодната мајка се истакна во секси бикини кое открива нешто повеќе, особено одзади.

Навистина има тело за пофалба, нели?

Извор: Вистина.мк

Најнови вести