петок, 29. јули 2022. Вести денес: 0
home Познати

Секси мајка: Туна се фотографираше со синот, но сите ги коментираа нејзините кратки панталони (ФОТО)

Секси мајка: Туна се фотографираше со синот, но сите ги коментираа нејзините кратки панталони (ФОТО)

Албанската пејачка Туна Сејдиу на своите социјални мрежи објави неколку фотографии со синот Тиан.

Пејачката како многупати претходно, направи фото сесија со него, а нејзиниот син овој месец треба да наполни една година.

real trophies…??

A post shared by Tuna Sejdi (@tunasejdi) on

Откако ги сподели фотографиите таа беше преплавена од коментари дека е навистина секси мајка.

A post shared by Tuna Sejdi (@tunasejdi) on

Инаку Туна на јавноста и стана позната во минатото како учесник во музичкото шоу М2, а има издадено и седум албуми на албански јазик.

Коронавирус