понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Секси или вулгарно: Славната пејачка не можеше да облече потесен фустан (ФОТО)

Секси или вулгарно: Славната пејачка не можеше да облече потесен фустан (ФОТО)

Популарната пејачка Кети Пери се појави во невообичаено тесен фустан од латекс, кој ги откри сите нејзини облини.

Кети Пери е фатена од папараците на прославата на својот 34-ти роденден во друштво со момчето, познатиор актер Орландо Блум. Тие излегувале од ресторан во западен Холивуд.

Пејачката изгледаше стегнато во фустан од латекс, кој одлично и прилегаше. Модните експерти не го одобија ваквиот стајлинг на Кети Пери, поради тоа што и старлетата Ким Кардашијан носеше фустан од ист материјал, кој го оценија за вулгарен.

Но, фановите на Кети Пери сепак не се согласуваат со модните критичари, зашто на социјалните мрежи го пофалија изгледот на пејачката.

Најнови вести

Коронавирус