петок, 9. декември 2022. Вести денес: 159
home Познати

Секси и неодолив модел: Момчето на Бритни Спирс ги полуде жените (ФОТО)

Девојките ѝ завидуваат на изборот и на социјалните мрежи коментираат дека Сем е совршен маж.
Секси и неодолив модел: Момчето на Бритни Спирс ги полуде жените (ФОТО)

Поп-ѕвездата Бритни Спирс неколку месеци е во врска со фитнес-моделот Сем Асгари.

Девојките ѝ завидуваат на изборот и на социјалните мрежи коментираат дека Сем е совршен маж.

Асгари, е манекенот кој се појави во нејзиниот спот за песната „Slumber Party”.

 

Qatar 2022