четврток, 28. јули 2022. Вести денес: 181
home Познати

Секси докторката го запали островот: Сопругата на најскапиот голман во светот ќе ви го помати паметот во бикини (ФОТО)

Секси докторката го запали островот: Сопругата на најскапиот голман во светот ќе ви го помати паметот во бикини (ФОТО)

Ливерпул пред некој ден го урна светскиот рекорд за голмани и го купи Алисон Бекер од Рома, а со него во Англиај пристигна и секси сопругата Наталија Бекер.

Англиските медиуми веднаш ја истражија и соопштија дека Наталија е докторка, а навивачите се воодушевени со нејзиниот изглед.

Aproveitando a folga do papai ❤

A post shared by Natália Loewe Becker (@natalialbecker) on

Тие двајца се запознале додека Алисон играл во Интернасионал, а не сакала да ја напушти татковината и да замине со него во Рим бидејќи студирала.

?

A post shared by Natália Loewe Becker (@natalialbecker) on

Во моментов не работи, па не би чудело доколку добие некоја работа на „Енфилд“.

Há um ano estávamos em lua de mel! Saudade dessa viagem! #tb ❤

A post shared by Natália Loewe Becker (@natalialbecker) on

Коронавирус