петок, 30. септември 2022. Вести денес: 71
Во живо

„Промените се случуваат, секогаш со народот“: Мицкоски во посета на општина Јегуновце

home Познати

Секси до болка: Шарапова облече провиден костим за капење, а кога ќе и го видите меѓуножјето ќе се препотите (ФОТО)

Секси до болка: Шарапова облече провиден костим за капење, а кога ќе и го видите меѓуножјето ќе се препотите (ФОТО)

Славната тенисерка Марија Шарапова важи за една од најзгодните спортистки на светот, а доказ за тоа се фотографиите со кои таа ова лето можеби малку и „претера“.

Шараповаи по крајот на летото осети потреба да се поздрави со сонцето и да ја покаже својата витка фигура, па ги израдува сите фанови.

Инаку нејзиниот костим за капење ги препоти фановите бидејќи половина е провиден, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Cali doesn’t want to say goodbye to summer ☀️

A post shared by Maria Sharapova (@mariasharapova) on

Најнови вести

Коронавирус