недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Секси детаљ на нејзиното тело што ги возбуди мажите: Милица Тодоровиќ потполно го промени имиџот (ФОТО)

Секси детаљ на нејзиното тело што ги возбуди мажите: Милица Тодоровиќ потполно го промени имиџот (ФОТО)

Една од омилените пејачки на балканските простори Милица Тодоровиќ на својот Инстаграм профил се пофали со својот нов имиџ и предизвика лавина од коментари.

Станува збор за промена која не е поврзана со некој дел од нејзиното тело, туку со детаљ кој многумина мажи ги возбуди.

Се работи за секси очила која и дадоа потполно друг изглед на пејачката.

Фановите се воодушевени, а од фотографиите тие заклучија дека станува збор за сериозна заводничка.

Коронавирус