среда, 31. мај 2023. Вести денес: 0
home Познати

Секси црн фустан, мрежести хулахопки и високи црни чизми- Ана Николиќ не престанува да слабее, но од овој порок никако да се откаже (ФОТО)

Секси црн фустан, мрежести хулахопки и високи црни чизми- Ана Николиќ не престанува да слабее, но од овој порок никако да се откаже (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ овие денови е топ тема во сите регионални медиуми откако не престанува да провоцира на својот Инстаграм профил откако ослабе повеќе од 10 килограми.

Пејачката која сака да биде повторно онаа старата овој пат ги остави повторно во неверување фановите споделувајќи фотографија од која буквално боли глава.

Како што пишуваат српските медиуми огнената Ана во устата имала цигара, а на фотографијата  позирала во црн краток фустан, мрежести чипкасти хулахопки и високи црни чизми.

Освен ова на фановите веднаш им падна во очи и длабокото деколте на пејачка, но и тоа дека иако е ослабена се уште не се откажува од порокот со цигарите.

 

Најнови вести