вторник, 22. септември 2020. Вести денес: 23
home Познати

Сексапилните Зара и Емили како да се натпреваруваат во покажување на секој милиметар од нивното тело – која е пожешка?

Сексапилните Зара и Емили како да се натпреваруваат во покажување на секој милиметар од нивното тело – која е пожешка?

И двете се сексапилни, жешки и племенити, баш на секој дел од нивното тело.

Денес ќе ви ги претставиме овие две сексапилни дами – една е манекенката која што сите добро ја знаете, Емили Ратајковски, а другата е девојка од Велика Британија.

Старлетата по име Зара Мекдермот привлекува големо внимание по учеството во британското ријалити шоу „Love Island“ во 2018-та година, кога се претставила како советничка на британското министерство за образование.

Сексапилната русокоса ужива со своето момче Сем на Миконос, па редовно споделува фотографии на социјалните мрежи.

Жешките фотографии на Емили не се новост, бидејќи таа често ги споделува на социјалните мрежи.

Коронавирус