недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 88
home Познати

Сексапилната Скарлет суптилно ги покажа новите тетоважи- една е на најпровокативно место (ФОТО)

Сексапилната Скарлет суптилно ги покажа новите тетоважи- една е на најпровокативно место (ФОТО)

Сексапилната актерка Скарлет Јохансон се појави на Комик Кон, на кој го претстави својот нов филм „Црната Вдовица“.

На Комик Кон присуствуваа многу познати личности, но Скарлет ги украде сите погледи.

Холивудската дива се појави во бела проѕирна маица и тесни црни панталони. Комбинација за пофалба, но и суптилна презентација на новите тетоважи кои ги има направено во пределот на градниот кош.

Познавачите на тетовирањето овој дел од телото го наведуваат какоа најпровокативно, а воедно и најболно место за тетовирање.

Колку што може да се примети Скарлет има истетовитано „нешто“ со крилја, а на другата страна се наоѓа тетоважа во облик на роза.

Имено, Јохансон беше на детален преглед од објективите на камерите, па ја забележаа и тетоважата во облик на нараквица на нејзината десна рака.

Само остана дилемата дали тие се дел од улогата во новото филмско остварување или се трајни, останува на времето да покаже.

Коронавирус