вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

Сексапилната Американка се вклучила во живо на Инстаграм па се “самозапалила“: „Луѓе, јас горам!“

Сексапилната Американка се вклучила во живо на Инстаграм па се “самозапалила“: „Луѓе, јас горам!“

Поранешната девојка на популарниот пејач горела пред 400.000 следбеници на социјалната мрежа Инстаграм.

Бријана Јунгверт, убавата Американка која што има дете со британскиот пејач Луи Томлнсон, случајно се запалила во текот на Инстаграм лајв вклучувањето.

Бријана покажала како се дружи со својата пријателка во текот на домашната самоизолација, а запалила и свеќи во собата.

„Луѓе, јас горам“ – одненадеш рекла Бријана и покажала како дуксерот ѝ гори затоа што се наведнала над запалената свеќа.

Додека таа се однесувала смирено, нејзината пријателка почнала да вреска.

На Бријана следбениците ја искритикувале поради неодговорното однесување – нејзиниот четиригодишен син спиел во собата покрај неа, додека таа горела, а наместо да го изгаси пламенот таа почнала да се смее.

Погледнете го видеото:

Најнови вести

Локални избори 2021