понеделник, 27. јануари 2020. Вести денес: 163
home Познати

Сексапил од кој боли глава: Јелена во безобразен костим за капење (ФОТО)

Сексапил од кој боли глава: Јелена во безобразен костим за капење (ФОТО)

Јелена Карлеуша во моментов е на гости кај директорот на „Гранд“ Саша Поповиќ и неговата сопруга Сузана Јовановиќ во Опатија, и со фотографии и снимки од минута во минута покажува колку ужива во нивната вила и хрватското крајбрежје.

Јелена е таму со своите ќерки Атина и Ника, како и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, а за неа и Саша се знае дека се одлични пријатели.

Сепак, она што сите со нетрпение го чекаа беше Карлеуша да објави уште една секси фотографија во бикини кои секојпат се изненадување и задоволство за нејзините фанови и следбеници.

Овој пат, тоа е секси едноделен црно-бел костим, толку провокативен што едвај го покрива она што „не треба“ да се види.

Јелена позираше во близина на базенот што се наоѓа во вилата на Поповиќ.

Извор: ВИСТИНА