среда, 18. мај 2022. Вести денес: 184
home Познати

Секс скандал во Новата година: Фудбалерот на Манчестер ја изневерил девојката, а друштво му правеле овие фудбалери (ФОТО)

Фудбалерот на Манчестер Јунајтед новата 2018 година ја започна со проблеми, иако минатата 2017 година ја заврши повеќе од успешна на професионален план.
Секс скандал во Новата година: Фудбалерот на Манчестер ја изневерил девојката, а друштво му правеле овие фудбалери (ФОТО)

Само ден по новата година англиските медиуми не издржаа и ја пренесоа веста која го потресе островот.

Имено фудбалерот Џеси Лингард ја изневерувал својата девојка Џени Фрумес со која се во врска веќе една година.

Under the mistletoe in 5?? @fashionnova ?

A post shared by Jena (@jenafrumes) on

Impatiently waiting on my food? Loyalty necklace from @verylastdetail ?

A post shared by Jena (@jenafrumes) on

Англиските медиуми наведуваат дека тој ја изневерил својата девојка со самохрана мајка, а покрај тоа тие откриваат и дека освен тој во луксузната вила на фудбалерот бил и Маркус Рашфорд и уште еден непознат лик.

Тие играле различни забавни игри па ја започнале акцијата веднаш штом си заминале гостите.

По авантурата таа заминала со такси на аеродромот и одлетала за Лос Анџелес каде и живее, а сето ова медиумите пишуваат дека се случило на ден пред роденденот на фудбалерот.

Најнови вести

Коронавирус