четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

Секс четири пати неделно и да им ги проверува телефоните, барала Џеј Ло од дечковците

Секс четири пати неделно и да им ги проверува телефоните, барала Џеј Ло од дечковците

Познатата пејачка Џенифер Лопез имала правила кои морале да ги почитуваат нејзините поранешни момчиња, а тоа биле четири пати интимни односи во неделата и пристап до нивните мобилни телефони 24 часа дневно.

Џеј Ло така можела да открие дали некој од нив ја изневерува, па така беше и со нејзиниот поразнешен сопруг сопруг Марк Ентони, а денес е со Бен Афлек.

Извор близок до семејството открива дека во нивните авиони нема стјуардеси, зашто во минатото Ентони имал афера со една од нив, па сега работат само мажи.

Коронавирус