сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Секс бомба: Кристина Димитриевска само по хулахопки и црвени чизми заведува пред објективот (фото)

Секс бомба: Кристина Димитриевска само по хулахопки и црвени чизми заведува пред објективот (фото)

Убавата и атрактивна мисица, модел и фитнес инструктока, Кристина Димитриевска, постојано има некој нов работен ангажман кој и го носи нејзината убавина и згодно тело.

Овој пат се пофали дека има главна улога на спот каде што е ултра секси во црно боди, хулахопки и високи црвени чизми кои дополнително го нагласуваат нејзиниот сексапил.

Кристина го имаше фокусот на камерата од спотот на поп и р‘б артистот Арт Рушити, каде нашата убавица го распосла сиот свој раскош и умешност за заведување, провокација и кокетирање пред камера.

Откако објави неколку фотографии на својот профил на Инсатграм, Кристина доби многу коментари, пред се такви од посилниот пол во кои и порачаа дека е секс бомба.

 

Коронавирус