сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 0
home Познати

СЕКС БОМБА: Кошаркарот Пеџа Стојаковиќ е оженет со постара водителка од Грција, а таа се соблече во петтата деценија (ФОТО)

СЕКС БОМБА: Кошаркарот Пеџа Стојаковиќ е оженет со постара водителка од Грција, а таа се соблече во петтата деценија (ФОТО)

Славниот српски кошаркар Пеџа Стојаковиќ кој во Америка направи завидна кариера, уште од 2006 година е во брак со грчката водителка и топ модел Алека Камила (47), која е пет години постара од него и која во петтата деценија изгледа подобро од било кога.

Тие имаат три деца, а Камила својата манекенска и водителска кариера ја запостави токму поради својот сакан.

Но, во една прилика таа е прогласена за една од 25-те најубави жени чии партенри играат во НБА лигата.

Погледнете ги нејзините секси фотографии.

Our beach today… #greeceis #beachfun #blackandwhiteisworththefight #lovethislife

A post shared by alekakamila (@alekakamila) on

Најнови вести

Коронавирус