среда, 25. ноември 2020. Вести денес: 196
home Познати

Секоја сестра вака би реагирала: Погледнете го моментот кога Луна Џогани и го покажува тестот за бременост на сестрата Нина (ФОТО)

Секоја сестра вака би реагирала:  Погледнете го моментот кога Луна Џогани и го покажува тестот за бременост на сестрата Нина (ФОТО)

Српската пејачка Луна Џогани вчера сподели со фановите дека е бремена, а денеска веста и ја соопшти и на својата сестра Нина.

Имено младата пејачка преку видео на својот јутјуб канал веста му ја соопшти на свршеникот Марко Миљковиќ, а денеска веста и ја соопшти и на својата сестра Нина.

Се случувало на улица кога Луна на Нина и пријде со тестот за бременост и и соопштува дека е бремена.

Нина шокирано ја гледаше Луна и и велеше: Трудна?, а потоа се фаќа по лицето и почнува да плаче, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус