четврток, 19. мај 2022. Вести денес: 165
home Познати

Секој сака да биде во негово друштво: Еве што правеа Цеца и сестра и додека Вељко и Богдана не беа дома (ВИДЕО)

Секој сака да биде во негово друштво: Еве што правеа Цеца и сестра и додека Вељко и Богдана не беа дома (ВИДЕО)

Дека малиот Жељко е љубимец на семејството Ражнатовиќ па и пошироко не е никаква тајна, уште повеќе што грижата околу него не е проблем за никој од поширокото семејство.

Понекогаш се чини како да постои „трка“ кој прв ќе го земе малиот принц Жељко…

Дека е така Цеца со сестра и Лидија заедно се забавувале со малиот Жељко каде што со видео снимка им се обратиле на Вељко и Богдана, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус