понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 59
home Познати

Секогаш прекрасна: Каролина ќе ве воодушеви со својот изглед (ФОТО)

Секогаш прекрасна: Каролина ќе ве воодушеви со својот изглед (ФОТО)

Каролина Гочева секогаш изгледа прекрасно.

Во одлична комбинација се појави и деновиве во Охрид.

Необичниот фустан со прекрасни детали таа го искомбинира со патики. Никогаш нападно облчечена, секогаш модерна и со изглед од кој треба да учат младите генерации.

Ова издание на каролина воодушевува.

Охрид ти си рај! ?

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Најнови вести

Коронавирус