понеделник, 30. ноември 2020. Вести денес: 59
home Познати

Секогаш била голема заводничка: Денес бремената убавица изгледа непрепознатливо (ФОТО)

Секогаш била голема заводничка: Денес бремената убавица изгледа непрепознатливо (ФОТО)

Една од најубавите жени на светот, актерката Ева Лонгорија, беше фатена од папараците без шминка, во сосема непрепознатливо издание.

Ева, која е во поодмината бременост, била фотографирана од папараците кога одела на плажа, без шминка и со несредена коса.

Таа се појавила без грам шминка, а папараците ја фотографирале кога влегувала во автомобил. Нејзиниот стомак дошол до израз во тесниот фустан.

Кога сфатила дека ја фотографираат, била видно вознемирена.

Коронавирус